niedziela, 25 września 2011

Moje życie jest ZAJEBISTE, będzie EKSCYTUJĄCE !

No. Blog założony i zaczynam działanie. Postanowiłem, że ten blog nie będzie taki jak wszystkie dotychczasowe, które tworzyłem.

Były tak beznadziejne, że nawet nie wiem o czym były? O kurwa! Totalna porażka :-D

Ten, tak jak już napisałem będzie inny. Będzie najlepszy, wypasiony, zajebisty a nadto EKSCYTUJĄCY, tak jak moje życie od teraz. Kurwa! Pisząc to wszystko jestem taki podjarany, że nie pamiętam kiedy ostatnio czułem coś tak EKSCYTUJĄCEGO. To uczycie jest naprawdę ŚWIETNE!

O sobie? Chyba nic nie napiszę, bo niby po co? Szczerze? Jestem średnio zadowolony ze swojego życia, a ta cała otoczka którą widzą inni, to tylko udawanie, że jest super i w ogóle. Ale nie jestem typem gościa, który w takim momencie machnąłby ręką i powiedział: ,,A chuj! Jak jest to jest i niech tak zostanie"

O nie! Samo założenie tego bloga, plus nowy adres email to już działanie skierowane na progress w moim życiu.

Zrezygnowałem z socjologii na UJ, bo średnio mnie kręciła i mocno ograniczała. Początkowo sam się zastanawiałem czy dobrze zrobiłem. Doszedłem do wniosku, że owszem, to była dobra decyzja. Drugi kierunek bardzo mnie ograniczał i nie dawał szans na rozwój w takim wymiarze w jakim tego oczekiwałem.

Zostało dziennikarstwo i to jest chyba to co chciałbym robić. To znaczy dla ścisłości, dziennikarzem nie chcę być. Marzy mi się bardziej bycie profesjonalnym PRowcem albo politykiem.

TAK! Chcę być politykiem, bo polityka mnie kręci. To moje marzenie, mój cel do osiągnięcia.

Wracając do rzeczywistości. Jestem chory i od kilku dni leżę w łóżku, a raczej na nim siedzę i napierdalam na laptopie. Obejrzałem kilka filmów. Niektóre były tego warte inne nie, ale cóż nuda zmusza do wielu rzeczy. Przejebałem w pokera resztę kasy, ale mam nadzieję na uzyskanie kolejnego bonusu i wtedy zacznę ponownie.

PLAN NA JUTRO:

1. Przydałoby się zorientować co z tą moją super, hiper szczoteczkę Oral_B, czy jak to się tam pisze :D Bo okazało się, że szczoteczka działała tylko kilka myć zębów. Ale to beznadziejnie brzmi ha ha :D

2. Dieta. Czas się za siebie wziąć. Zrzucić kilkanaście kilogramów, a do tego przede wszystkim potrzebna jest dobra i zbilansowana dieta. Jutro się tym zajmę. Pod uwagę wezmę także plan treningowy (siłownia od października), wraz z filmikami instruktażowymi.

3. Kilkanaście stron książki ,,Motywacja bez granic", aby jeszcze lepiej zacząć swój nowy start !

4. Na koniec monitorowanie mojego procesu rekrutacyjnego. Szukam stażu w dziale PR lub marketing, aby zdobyć doświadczenie i przekonać się czy to w ogóle dla mnie :)

Dziękuję, dobranoc !    

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz